coffeeyarshakhes-(84)

پرکافئین‌ترین قهوه‌های دنیا کدامند؟ قوی‌ترین قهوه‌های دنیا را بشناسید

این روز‌ها در بین برند‌های تولید‌کننده قهوه بر سر تولید قوی‌ترین قهوه‌ جهان که بیشترین مقدار کافئین را دارا باشند رقابت شدیدی به وجود آمده است. این روند از سال ۲۰۱۳ با عرضه قهوه دث ویش (Death Wish Cuff ) به بازار آغاز شد و تا امروز ادامه دارد. در این مقاله قصد داریم قوی‌ترین قهوه‌های تولید شده در جهان را به شما معرفی کنیم.

بلک لیبل (Black Label)

بلک لیبل (Black Label)

محتوای کافئین: ۱۵۵۵ میلی‌گرم در هر فنجان ۱۲ اونسی

تولید‌کنندگان بلک لیبل ادعا می‌کنند که با وجود میزان کافئین بالا، این قهوه تلخی زیادی ندارد اما نوشیدن آن به هیچ عنوان به افرادی که به مصرف کافئین حساس هستند و یا ناراحتی قلبی دارند توصیه نمی‌شود.

وری استرانگ (Very Strong)

قوی‌ترین قهوه جهان وری استرانگ (Very Strong)

محتوای کافئین: ۱۳۵۰ میلی گرم کافئین در هر فنجان ۱۲ اونسی

گونه قهوه: ۱۰۰٪ روبوستا

این کمپانی انگلیسی میزان کافئین موجود در قهوه خود را خطرناک اعلام کرده و به مصرف کنندگان هشدار داده که با مسئولیت خودشان آن را خریداری کنند، بنابراین فقط زمانی این قهوه را استفاده کنید که مطمئن باشید بدنتان تحمل این سطح از کافئین را دارد.

های ولتیج (High-Voltage)

های ولتیج (High-Voltage)

محتوای کافئین: ۱۱۵۰ میلی گرم کافئین در هر فنجان ۱۲ اونسی

گونه قهوه: عربیکا و روبوستا

این قهوه پر‌کافئین سرشار از عطر و طعم است و برای معتادان به کافئین گزینه بسیاری مناسبی محسوب می‌شود. تولید‌کنندگان High-Voltage ادعا می‌کنند که قهوه تهیه شده توسط آن‌ها تلخی قهوه‌های فوق کافئین دار را ندارد.

بلک اینسومنیا (Black Insomnia)

قوی‌ترین قهوه جهان بلک اینسومنیا (Black Insomnia)

محتوای کافئین: ۱۱۰۵میلی گرم کافئین در هر فنجان ۱۲ اونسی

گونه قهوه: ۸۰٪ عربیکا، ۲۰٪ روبوستا

این قهوه پر‌کافئین نت‌های کاراملی، فندقی و شکلاتی دارد و در کشور آفریقای جنوبی تولید می‌شود.

بایوهازارد (Biohazard)

بایوهازارد (Biohazard)

محتوای کافئین: ۹۲۸ میلی گرم کافئین در هر فنجان ۱۲ اونسی

گونه قهوه: روبوستا

بایوهازارد از قهوه‌هایی با رست تیره تهیه شده و تلخی دلنشینی دارد. این قهوه حاوی نت‌های پاپ‌کورن، آجیل، شکلات و توتون است و در لیست قوی‌ترین قهوه‌های جهان قرار می‌گیرد.

دث ویش (Death Wish)

قوی‌ترین قهوه جهان دث ویش (Death Wish)

محتوای کافئین: ۷۲۸ میلی گرم کافئین در هر فنجان ۱۲ اونسی

این قهوه کاملا ارگانیک است و طعمی ملایم همراه با نت‌های شکلات و گیلاس دارد. کمپانی تولید‌کننده دث ویش محصولات خود را با ضمانت مرجوعی عرضه می‌کند و درصورت ناراضی بودن به راحتی می‌توانید آن را پس بفرستید.

رد گوت (Red Goat)

قوی‌ترین قهوه جهان رد گوت (Red Goat)

محتوای کافئین: حداکثر ۷۰۲ میلی گرم کافئین در هر فنجان ۱۲ اونسی

این قهوه با شش برابر مقدار کافئین موجود در یک فنجان قهوه معمولی یکی از قوی‌ترین قهوه‌های جهان محسوب می‌شود و به هیچ عنوان تلخی آزار دهنده‌ای ندارد.

کیلر (Killer)

قوی‌ترین قهوه جهان کیلر (Killer)

محتوای کافئین: ۶۴۵ میلی‌گرم در هر فنجان ۱۲ اونسی

گونه قهوه: ۱۰۰٪ عربیکا

این کمپانی استرالیایی درباره قهوه‌‌ای که تولید کرده است گفته « این قهوه آنقدر قوی است که مرده‌هارا هم زنده می‌کند». کیلر غنی، صاف و بدون تلخی است و همراه با نت‌های کاراملی، طعم بی‌نظیری دارد.

بند (Banned)

قوی‌ترین قهوه جهان بند (Banned)

محتوای کافئین: ۴۷۴ میلی گرم کافئین در هر فنجان ۱۲ اونسی

این برند ادعا می‌کند که “خوشمزه ترین و قوی ترین قهوه جهان” را تولید کرده و بیش از سه برابر مقدار کافئین موجود در نوشیدنی‌های انرژی زا را دارد. قهوه بند طعمی نرم و غنی همراه با نت شکلات و توت را ارائه می‌دهد.

پرکاپ (Perk Up)

پرکاپ (Perk Up)

محتوای کافئین: حداکثر ۴۰۸ میلی‌گرم کافئین در هر فنجان ۱۲ اونسی

این قهوه با رست متوسط تهیه شده و دارای گواهی ارگانیک است و کمپانی تولید‌کننده آن ادعا می‌کند که در فرآیند رست دانه‌ها از عصاره طبیعی به منظور افزایش کافئین استفاده کرده است.

سخن پایانی

میزان کافئین مجاز برای هر بزرگسال ۴۰۰ میلی‌گرم در روز است و تقریباً تمام قهوه‌هایی که در این مقاله ذکر شد کافئین بیشتری از مقداری که سازمان بهداشتی پیشرو به عنوان دوز بی خطر روزانه توصیه کرده است دارند. این نوع قهوه‌ها معمولاً برای کسانی که تحمل زیادی نسبت به کافئین دارند و در واقع معتادان جدی به کافئین هستند و یا کسانی که از نظر طبیعی حساسیت کم به مولکول کافئین دارند ساخته شده و هر شخص دیگری که این قهوه‌های فوق کافئین‌دار را مصرف کند ممکن است واکنش‌های شدیدی را در بدن خود تجربه کند. فراموش نکنید که کافئین یک دارو است و افراد زیادی به دلیل مصرف بیش از حد آن جان خود را از دست داده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

هیچ محصولی در سبدخرید نیست.